Soru ve Cevaplarla Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku -Nazilli Ticaret Odası

Nazilli Ticaret Odası ile 2019 yıllık değerlendirme toplantımızı tamamladık. Nazilli Ticaret Odası'nın değerli üyeleri ile uluslararası ticarette kullandıkları tedarik sözleşmelerinin uygulanmasında karşılaştıkları sorunları taşıma, ödeme, teslim, gümrük işlemleri ile bağlantılı olarak olay incelemeleri ve uluslararası tahkim kararları ışığında verimli değerlendirmeler yaptık.

Kurum: Nazilli Ticaret Odası

Tarih: 24.07.2019

Konu: Soru ve Cevaplarla Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku

Katılımcı: 15

Nazilli Ticaret Odası ile 2019 yıllık değerlendirme toplantımızı tamamladık. Nazilli Ticaret Odası’nın değerli üyeleri ile uluslararası ticarette kullandıkları tedarik sözleşmelerinin uygulanmasında karşılaştıkları sorunları taşıma, ödeme, teslim, gümrük işlemleri ile bağlantılı olarak olay incelemeleri ve uluslararası tahkim kararları ışığında verimli değerlendirmeler yaptık. Kıymetli Nazilli Ticaret Odası Başkanı’na, Oda personeline ve katılımcılara özveri ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

Eğitimlerimiz ile ilgili merak ettikleriniz ve özel eğitim talepleriniz hakkında daha detaylı bilgiler almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.